پرداخت در محل

روشهای پرداخت :

1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

 

خریداران عزیز جنس خوب می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت در سایت جنس خوب هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی مبلغ فاکتور موجب تسریع در پردازش فاکتور و ارسال سریع کالا برای خریداران عزیز می شود.

*چگونه اینترنتی مبلغ فاکتور را پرداخت کنیم؟

  کاربران محترم فروشگاه جنس خوب می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  1. شماره 16 رقمی کارت

 

  1. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

 

 

 

  1. کد CVV2

 

  1. تاریخ انقضا کارت

 

 

2. پرداخت در محل تحویل

 

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، جنس خوب این امکان را نیز فراهم آورده است. در صورتی که کالای سفارش داده شده جزو کالاهاس سنگین (مانند تلویزیون، یخچال, فریزر؛ماشین لباسشویی و نظیز آن) باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش و بصورت نقدی میتوانند پرداخت نمایند.

لازم به ذکر است کالاهایی که مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال باشد، لازم است قبل از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شود.

 

3. پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.

 

شماره کارت و حساب جنس خوب :

شماره حساب : 4426617790  بنام محمد سلامی

شماره کارت : 5359 2366 3378 6104  بنام محمد سلامی

 

قابل توجه خریداران عزیز :