تضمین 7 روزه بازگشت کالا

در دنیای پرمخاطره امروزه خرید اینترنتی، اطمینان دادن به مشتری در خریدی امن از فروشگاههای اینترنتی امری مهم وضروری است. در همین راستا تضمین 7 روزه بازگشت کالا یکی از حقوق مشتریان و همراهان ما جهت ایجاد آسودگی خاطر، اعتماد و اطمینان در خرید از فروشگاه اینترتی"جنس خوب" میباشد.

جنس خوب همواره سعی در جذب رضایتمندی همراهان خوب و ارسال سفارشات در زمان مطلوب به مشتریان عزیز در راستای تکمیل رسالت مشتری مداری را دارد با این وجود مشتریان عزیز ممکن است پس از خرید با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدمات پس از فروش"جنس خوب" سعی در رفع ابهامات و پیگیری مشکلات خریداران عزیز را دارد.

بنابراین کلیه محصولات جنس خوب که باید از لحاظ فیزیکی سالم به دست خریدار برسد دارای "کارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا" میباشد و مشمول 7 روز مهلت بازگشت کالا نمی شوند. برای سایر محصولاتی که نیاز به تست کردن دارند؛ جنس خوب 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا را جهت اطمینان خریداران عزیز در نظر گرفته است.

لطفاً توجه داشته باشید:

* باز کردن کارتن یا جعبه محصول و نصب و راه اندازی کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط نصب و راه اندازی شوند (مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال، فریزر، مایکروویو و نظیر آن) تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت(گارانتی کننده) مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

 

شرایط بازگرداندن کالا

 

 

 

 

 

استان تهران شهر تهران - کد پستی : 1381113444

 

 

از طریق یکی از روشهای زیر درخواست خود را ثبت نمایید:

 

* توجه: جهت رسیدگی به درخواست شما، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی میباشد.