فروشگاه اینترنتی جنس خوب

 

ضمن تشکر از انتخاب شما

فروشگاه اینترنی جنس خوب، یک فروشگاه خرده فروشی اینترنتی میباشد که سعی در ارائه برندهای مختلف و معروف با قیمتی مناسب به خریداران عزیز را دارد.

جنس خوب جهت جذب و دادن اطمینان خاطر به مشتری، برای تمامی کالاهای ارائه شده در فروشگاه، تضمین اصالت کالا همراه با گارانتی های معتبر را ارائه می دهد.

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در جنس خوب با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از خرید از جنس خوب، متوجه شدید فروشگاهی همان کالا را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را از ما دریافت کنید.

کلیه کالاهای جنس خوب به سه دسته سبک؛ نیمه سنگین و سنگین دسته بندی می شوند.

کالاهای سبک (مانند لوازم شخصی برقی، لوازم آرایشی،عطر و ادکلن و نطیر آنها) از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و طبق تعرفه های قیمتی ارائه شده توسط این شرکت برای خریداران ارسال خواهد شد.

کالاهای نیمه سنگین (مانند مایکروویو، انواع سرخ کن، آبمیوه گیر، چای ساز و نظیر آنها) از دو طریق ارسال می گردد، یکی از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و دیگری از طریق تحویل اکسپرس جنس خوب که خدمات آن برای استانهای مرکزی کشور میباشد (متاسفانه تحویل اکسپرس جنس خوب، برای استانهای حاشیه کشور مانند سیستان و بلوچستان، مشهد، خراسان و استانهای جنوبی کشور قادر به ارائه سرویس نخواهد بود).

کالاهای سنگین (مانند یخچال، فریزر؛ لباسشویی، ظرفشویی و نظیر آن) از طریق تحویل اکسپرس جنس خوب برای مشتریان محترم بسته به محدوده آدرس رایگان ارسال خواهد شد.

جنس خوب نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است که جنس خوب تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

آدرس دفتر مرکزی :

استان تهران شهر تهران - تهرانسر شرقی - بلوار یاس - پلاک 59 - وحد 5

آدرس دفتر فروش :

استان کردستان شهر بانه پاساژ خدری قدیم فروشگاه اینترنتی جنس خوب

شماره های  تماس :

0918 666 3765
 0914 448 6148
0918 414 6878
087-34246687

سامانه پیام کوتاه :

50002003012